Desenli Lastik Levhalar

Desenli levhalar kaymayı önleyici özellikleri ile taban ve zemin döşemelerinde ön plana çıkan ürünlerden biridir. Yıpranmaz ve dayanıklı yapısı ile oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bunun yanında ses izolasyonu gerekli olan alanlarda alternatif çözümler sunar. Sahip olduğu özellikleri ve sağladığı avantajları ile pek çok farklı alanda tercih edilir. Bunun yanında birbirinden farklı desenleri sayesinde dekoratif görüntülerin oluşmasına da yardımcı olur. Geniş bir yelpazede sunulan desen çeşitliliği ile hemen her alanda istenen görüntüler elde etmek mümkündür.


Desenli Lastik Levha Özellikleri

Kaymayı önleyici yapısı ile özellikle taban ve yer döşemelerinde güvenlik açısından sorun yaşanmasını önler.
Bunun yanında yumuşak yapısı ile konfor sağlayan ürünlerden biridir.
Yıpranmaya karşı dayanıklı olduğu için pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilir. Bu yapısı aynı zamanda iklimsel koşullara da direnç göstermesini sağlar.
Ses izolasyonu sağlama konusunda oldukça etkili bir konumda yer alır. Bu nedenle pek çok farklı alanda ses yalıtımı yapmak için tercih edilir.
Desenli lastik levhalar -40 dereceye kadar soğuk havalara dayanıklıdır. Bu nedenle yapıların dış cephelerinde rahatlıkla kullanılabilir.
Farklı desenlere sahip olması dekoratif anlamda değişik görüntülerin ortaya çıkmasına yardımcı olur.